Jsem Evoer, lektor a poradce v oboru získávání nových zákazníků a obchodního vyjednávání.

Kdo je Evoer?

2015-05-16 Radek (177)

Kdo je Evoer?

Jak jsme přišli na ten název? Evoer?
 Podstatou práce Evoera je podpora rozvoje vnímání a uvědomování. Jeho úkolem není vést účastníka k cíli či k nějakému ideálu chování (návodu), ale pomáhat mu rozvíjet jeho schopnosti vnímání a sebeuvědomování včetně následného objevování možných souvislostí.
Tuto podstatu jsme chtěli vyjádřit v názvu role a zároveň vytvořit nové slovo, které by tento aspekt charakterizovalo. Dalším důležitým pohledem je naše vnímání evolučního procesu. Novodobé vědecké studie a příběhy některých odvážlivců jako je třeba Wim Hof ukazují, že člověk je schopen evolučního vývoje z vlastní vůle, když začne používat nové způsoby svého rozvoje a sebeuvědomovací techniky. Evoer je tak někdo, kdo Vás provádí Vaší vlastní individuální evolucí. Nejdříve se začne evolučně vyvíjet Váš životní příběh a následně začnete vývoj pozorovat i ve Vašich schopnostech vnímání a myšlení.
V rámci metody MindSnapshot je vytvořen unikátní vzdělávací systém pro Evoery (průvodce). Evoeři, kteří vedou naše kurzy, úspěšně absolvovali sadu obtížných seminářů (9 měsíců praxe) se závěrečnou akreditací.
To byla definice jednoho ze zakladatelů metodiky a trenéra Evoerů Honzy Nekováře a tady je pár slov někoho, kdo prošel náročným výcvikem a je jedním z prvních vycvičených akreditovaných Evoerů:

„Evoer cítí jednotlivce, nebo tým, který provádí procesem workshopu. Provádí skupinu na vlnách procesu, moc se do toho neplete a vidí lecos, cítí lecos.Je vědomý, přesně míří, když je třeba a tam kam je třeba. „Plyne“ při tom, když sedí 5hodin a 45minut bez hnutí na sněhu i když mrzne a je -6 stupňů Celsia.

Je neosobní, autentický – říká vždycky a všem jak to právě má a co si myslí a tím je i integrovaný. Umí pracovat v hladině Alfa. Je to behaviorální specialista, v obrazech vidí hluboko a mnohé i vektor jednání autora.

Vydrží pracovat se skupinou formou „Hekatonu“ 12 – 16hodin, je li to třeba. Umí se postavit oběma nohama pevně na zem.“

Radek Viktor Haštaba

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

*