PREVENCE STRESU A VYHOŘENÍ MEDITACE A UVOLNĚNÍ

Seminář je zaměřený jak na jednotlivce, tak na skupiny

 

„Úplné vytržení z denní rutiny, uvědomění si mých vlastních hodnot, potřeb a smyslu bytí a jakou roli hraji ve svém životě já sám, práce a mí blízcí. Relaxační techniky jsou překvapivě snadné a účinné a samozřejmě dlouhodobě praktikovatelné, záleží jen na mne. „

Radim, programátor KVADOS a.s.

 

• Pociťujete velkou vytíženost svou i celého vašeho týmu?

• Jste dlouhodobě přetížení a nefungujete v „dobré herní pohodě“?

• Chybí vám nové nápady, inspirace? Práce vás přestala bavit?

• Cítíte vnitřní tenzi, která lze jen těžko uvolnit?

• Nemůžete zastavit myšlenky v hlavě a omezuje vás to v činnostech?

• Máte potřebu se prostě jen na chvíli odpojit od „Matrixu“ a zrelaxovat?

• Potřebujete získat odstup, nadhled a učinit nějaké důležité rozhodnutí?

• Chcete se naučit rychlé a efektivní metody relaxace, uvolnění a meditace, které vám pomohou před obchodním jednání či v osobním životě?

• Potřebujete prostě jen vypustit a účinně za krátký čas zregenerovat a odpočinout si?

 

Program semináře je sestaven z rychlých a účinných uvolňujících technik a dechových cvičení, kterými a zajistíme fyzické i psychické uvolnění a také otevřeme bránu rozšířeného vnímání. Techniky jsou prokládány teorií – kterou tím budete intenzivněji vnímat a pomůže vám vytvořit si preventivní režim.

Tato koncepce je v ČR ojedinělá a jedinečná.

 

PRO KOHO JE SEMINÁŘ URČEN

 

ČEMU SE V RÁMCI SEMINÁŘE BUDEME VĚNOVAT

• Řekneme si podstatu, proč stres a vyhoření vznikají a naučíte se, jak rozeznat, že pod stresem jste a také si to přiznat. (stres je plíživá potvora, často si ani neuvědomujeme, že pod stresem jsme)

• Přímo na semináři se účinně uvolníte a naberete energii na další dny, bude se vám lépe pracovat a naučíte se, jak se do stavu klidu, který okusíte, vracet?

• Naučíte se, jak se pod stres nedostávat a nastavíte si svůj preventivní režim.

• Seznámíte se s principy, jak se pomocí speciálních dechových technik rychle a intenzivně zklidnit, zbavit se stresu a připravit se na akci. Naučíme se, jak toto prakticky využívat v denním v životě.

• Osvojíte si, jak se nabít energií při pocitu vyčerpání. Naučíme se speciální jednoduchá a účinná energetizační cvičení a vysvětlíme si principy práce s energií.

• Dále jak účinně meditovat – Naučíme se jednoduché meditační techniky a prakticky si vyzkoušíme a vysvětlíme, co meditace do života přináší.

• V neposlední řadě bude pro vás tento prožitkový seminář událostí, kde vlivem silných cvičení a technik může dojít k novým životním uvědoměním a k inspiraci například co změnit, či jakým směrem dál…

 

Základní školení je 3 – 6 hodin. Navrhované školení má 3 základní úrovně a to podle hloubky, které si přejete dosáhnout:

ŠKOLENÍ 1 )  je v rozsahu cca 3  hodin, výsledná doba trvání je ovlivněna
počtem účastníků a konkrétním průběhem školení. Soustředíme se na základní uvolnění a na krátká cvičení zaměřená na vyvolání žádoucího vnitřního mentálního stavu. 

/ Rozsah: 17:00 – 20:00  / Termín: dle aktuálního kalendáře Akcí / Místo: dle aktuálně vyhlášeného semináře

CENA: 1 850,- Kč bez DPH 

 

ŠKOLENÍ 2)  je celodenní školení je v rozsahu cca 6 hodin – zde se zaměříme více na tréning STAVU, hlubší aktivní prací s tělem se účastníci více uvolní, STAV bude tak hlubší a teorie i praktická cvičení budou mít celkově větší účinnost. 

/ Rozsah: 9:00 – 17:00  / Termín: dle aktuálního kalendáře Akcí / Místo: dle aktuálně vyhlášeného semináře

CENA: 3 850,- Kč bez DPH 

 

ŠKOLENÍ 3)  je školení na míru – což je v základní verzi 2 denní školení, kde se soustředíme intenzivní zrelaxování a celkové pročištění aktivními meditačními či relaxačními technikami, a cvičeními, které budou zaměřeny na dané zvolené téma. Takovýto seminář má velkou hloubku a účinnost nejen na následné dovednosti, ale také na zrelaxování a uvolnění týmu, který ho absolvuje 

/ Rozsah: / Termín: /  Místo: DOHODOU

CENA: DOHODOU –  dle rozsahu semináře 

 

Objednávka

Kontaktujte mě telefonicky na +420 602 287 867 nebo prostřednictvím e-mailu: radekhastaba@gmail.com

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

*